Поширені запитання

  • Uncategorized
Розгорнути все | Згорнути все
  • 1. Що являє собою сервіс онлайн оплати PayTas?
     

    Сервіс онлайн-оплати PayTas - це платіжна платформа, основним завданням якої є забезпечення сервісу інтернет-еквайрінгу: обробка платежів в онлайн на сайтах, в мобільних додатках і пристроях різних типів, підключених до Інтернет.

    Ця відповідь була корисна? Так(5) / Ні(0)
  • 2. Як підключитися до прийому платежів через PayTas?
     

    Для підключення потрібно зареєструватися за адресою: https://cabinet.tascombank.com.ua/mportal/#/account/registration. Менеджери банку зв'яжуться з вами і роз'яснять всі необхідні моменти і дадуть відповідь на Ваші питання про надання необхідних документів і підписання договору.

    Ця відповідь була корисна? Так(8) / Ні(4)
  • 3. З резидентами яких країн і в яких валютах Ви працюєте?
     

    Ми працюємо тільки з юридичними особами та приватними особами підприємцями, зареєстрованими на території України. Всі взаєморозрахунки виконуються в гривні.

    Ця відповідь була корисна? Так(3) / Ні(1)
  • 4. Що таке Мерчант, Мерчант-аккаунт, Мерчант-портал?
     

    Мерчант - це торгово-сервісне підприємство, яке приймає онлайн платежі за картками з виплатою на банківський рахунок.

    Мерчант-аккаунт - це зареєстрований в PayTas профіль мерчанта, який має унікальний ідентифікатор в системі PayTas, прив'язаний до його рахунку в банку. Зареєструвати Мерчант-аккаунт ви можете пройшовши звичайну реєстрацію на сайті: https://cabinet.tascombank.com.ua/mportal/#/account/registration.

    Мерчант-портал - це веб сайт, на якому власник і співробітники мерчанта можуть бачити всі платежі, налаштування, аналітику, виконувати дії з Мерчант-аккаунтом, такі як: виставлення рахунків, створення платіжних кнопок, скасування платежів, експорт звітів, кастомiзация дизайнів платіжних сторінок і багато іншого.

    Сайт Мерчант-порталу знаходиться за адресою: https://cabinet.tascombank.com.ua/mportal/.

    Ця відповідь була корисна? Так(2) / Ні(1)
  • 5. Де я можу подивитися як виглядає і працює Мерчант-портал?
     

    У нас є демо-версія Мерчант-порталу за адресою: https://cabinet.tascombank.com.ua/mportal/#/account/registration. Усередині демо-порталу ви можете здійснювати всі ті ж дії, що і в повноціннiй його версії: переглядати платежі, виставляти інвойси, генерувати платіжні кнопки, дивитися аналітику, вивантажувати звіти, переглядати технічні та фінансові настройки, та ін.

    Ця відповідь була корисна? Так(1) / Ні(2)
  • 6. Як відбувається виведення коштів Мерчанту?
     

    Виведення коштів відбувається на розрахунковий рахунок автоматично. Рахунок може бути відкритий в будь-якому банку України

    Ця відповідь була корисна? Так(2) / Ні(1)
  • 7. Яка періодичність виплат коштів Мерчанту?
     

    Грошові кошти по кожній транзакції перераховуються на розрахунковий рахунок клієнта на 3-й банківський день з моменту здійснення платежу. При необхідності, можна обговорити індивідуальний графік виплат, аж до наступного банківського дня.

    Ця відповідь була корисна? Так(1) / Ні(0)
  • 8. Як я можу відслідковувати інформацію про платежі?
     

    1. Вся інформація про платежі через PayTas буде відображатися в Мерчант-порталі. 2. Також на пошту будуть приходити звіти по авторизації і виплатам з деталізацією по кожному платежу. 3. По API буде відправлятися повідомлення (callback) на сервер мерчанта.

    Ця відповідь була корисна? Так(1) / Ні(0)
  • 9. Чи можна зробити сторінку оплати в стилі свого сайту?
     

    Так. В мерчант-порталi PayTas, в розділі Налаштування мерчанта - Дизайн, ви можете повністю брендувати платіжну сторінку. Також ви можете використати JS API.

    Ця відповідь була корисна? Так(2) / Ні(0)
  • 10. Як бути з платежами за картками, вчинення яких кардхолдер не підтверджує?
     

    Якщо клієнт отримав товар або послугу, але банк надіслав запит на повернення суми (чарджбек), ми беремо всю роботу з фінансовими претензіями від емітентів платіжних засобів і клієнтів на себе, тим самим зберігаючи кошти Мерчанта.

    Як це працює: стандарти Verified By Visa, MasterCard SecureCode гарантують безпеку угоди, а наша команда моніторингу заперечує фінансові претензії, за якими мерчант забезпечив послугу клієнту.

    Ця відповідь була корисна? Так(1) / Ні(0)
  • 11. Чому мені зручніше працювати з PayTas, а не з іншим сервісом?
     

    Основні переваги нашого сервісу, це: 1. Лояльні тарифи 2. Швидкий старт 3. Надійність і висока конверсія успішних платежів, аж до 98% 4. Своєчасні виплати 5. Висока якість сервісу 6. Проста, але багато-функціональна технічна інтеграція c API 7 . Надійна і передбачувана антифрод-система 8. Зручні інтерфейси і адаптивні дизайни мерчант-порталу та платіжної сторінки 9. Фінансова і технологічна гнучкість та інноваційність

    Ця відповідь була корисна? Так(1) / Ні(0)
  • 12. Мій сайт зроблений на CMS, у вас є рішення?
     

    У нас є модулі для популярних CMS. Все, що необхідно зробити - це, використовуючи докладну інструкцію, встановити модуль і налаштувати його. Модулі для CMS знаходяться у відкритому доступі на сайті https://github.com/cloudipsp.

    Ця відповідь була корисна? Так(1) / Ні(0)
  • 13. Чи підтримуєте ви регулярні платежі?
     

    Так, ми надаємо можливість підключення регулярних платежів на карту клієнта. Оплата буде проходити без повторної участі клієнта. Більш детально можна ознайомитися в документації до API: https://cabinet.tascombank.com.ua/ru/info/api/v1.0/10.

    Ця відповідь була корисна? Так(2) / Ні(1)
  • 14. Якщо у мене кілька сайтів, чи потрібно підписувати договір на кожен сайт?
     

    Договір укладається один, при цьому Ви можете самостійно додавати скільки завгодно сайтів в Мерчант-порталі.

    Ця відповідь була корисна? Так(1) / Ні(0)
  • 15. Чи є у вас партнерська програма?
     

    Так, компанія пропонує партнерську програму по підключенню інтернет магазинів. Приводьте своїх знайомих і заробляйте разом з ними. Щоб дізнатися докладніше про партнерську програму напишіть нам на пошту info@paytas.com.ua та менеджери банку зв'яжуться з вами найближчим часом.

    Ця відповідь була корисна? Так(2) / Ні(0)
  • 16. Якщо у мене сайт інформаційного характеру, але за послуги мені потрібно прийняти платіж карткою, як можна це зробити?
     

    У Мерчант-порталі PayTas в розділі інвойси ви можете виставити рахунок клієнту і відправити на email посилання для оплати.

    Ця відповідь була корисна? Так(4) / Ні(1)
  • 17. Скільки коштує підключення до інтернет-еквайрінгу?
     

    Підключення до платіжної системи PayTas безкоштовне.

    Ця відповідь була корисна? Так(4) / Ні(1)
  • 18. Які платіжні методи підтримує PayTas?
     

    Ми підтримуємо банківські карти Visa, Visa Electron, Mastercard і Maestro будь-яких країн світу

    Ця відповідь була корисна? Так(4) / Ні(0)